Leonardo Turkey Havacılık Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş.'yi ziyaret etmektesiniz.
 
 
Leonardo Turkey Havacılık Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş.'yi ziyaret etmektesiniz.
 

İnsan Kaynakları Politikamız

Doğru işe doğru insan prensibiyle yürüttüğümüz işe alım sürecimizde, teknik yeterlilik ile birlikte, kendisine ve çevresine saygılı, yenilikçi, kendi kendini motive edebilen, kurum kültürümüze uygun adayların seçimine özen gösteririz.

Tüm Leonardo Turkey Havacılık Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. çalışanları, sorumlu oldukları görevleri çerçevesinde, bireysel gelişimlerinin sağlanması için gerekli eğitim fırsat ve haklarına eşit olarak sahiptirler.

Yöneticiler, Çalışanlarımızın sorumluluklarını yerine getirebilmelerini ve belirlenmiş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için önlerine çıkabilecek her türlü soruna yapıcı çözümler üretmek yükümlülüğünde oldukları bilinciyle liderlik ederler.

Her Leonardo Turkey Havacılık Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. Çalışanı, belirlenmiş kriterleri sağladıkları müddetçe, kariyer fırsatlarına eşit düzeyde sahiptir.

Tüm ilişkiler ve işler “Açık İletişim” prensibiyle yürütülür. Bu prensibin yaşatılmasından en başta Yöneticiler ve nihayetinde tüm Çalışanlar sorumludur.

Tüm İnsan Kaynakları Süreçlerini her çalışanımızın özel yaşam ve haklarına saygı temelinde yürütürüz. Şirket içi ilişkilerimizin Saygı ve Güvene dayalı yürütülmesi esastır.

popup-close
popup-close